Kniha návštěv

Промокод на сегодня

Datum: 29.03.2020 | Vložil: Barn

Всё подобранно просто супер.

BIRRYS BLUE BEST PEI

Datum: 29.08.2019 | Vložil: Štefan, Katka a Birryska

Paní Vavříčková předem bych vám chtěla moc za mě a přítele poděkovat za krásný psí přírůstek do rodiny.
Hledali jsme holčičku modrého Šarpeie a všichni nás odkázali na vás a čekání se vyplatilo. Birryska je nádherná a jsme moc rádi že máme štěňatko zrovna od vás . Také moc děkuji za rychlé odpovědi na mé otázky co se týče chovu. Je fajn že jsme takto v kontaktu. Přejeme Vám plno úspěchů ve výstavách a moc krásných a zdravých štěňátek.

Re: BIRRYS BLUE BEST PEI

Datum: 29.08.2019 | Vložil: Lada- Best Pei

Katko a celá rodinko, moc děkuji za krásný pozdrav a jsem velmi ráda, že jsme se v neděli potkali. Bylo to bezva, moc ráda jsem vás všechny viděla. Přeji i nadále spoustu radosti s Birryskou.

Zdeněk Bednář 8.4.2019

Datum: 08.04.2019 | Vložil: Zibu Choco Best Pei 4.10.2018

Dobrý Den z mé strany bych vám rád moc poděkoval za nového přítele a člena rodiny .Je strašně hodný a vychovaný .Jsem rád že jsem měl možnost si od Vás pořídit štěně sharpei a hlavně vám moc děkuji za všechny rady a konzultace co s Vámi mohu řešit .Ještě jednou moc děkuji a určitě se opět ozveme.

Re: Zdeněk Bednář 8.4.2019

Datum: 08.04.2019 | Vložil: Lada- Best Pei

Dobrý den,
i já jsem ráda, že jsem mohla rozšířit vaši rodinu a psí smečku o štěňátko z mojí CHS. Děkuji za super péči o něj a těším se na další zprávy a krásné fotky, kterými mě zásobujete :-)

Pozdrav ze Saratic

Datum: 18.03.2019 | Vložil: Marcela

Chtela jsem moc podekovat za uzasny pristup a tu moznost kdykoly a cokoly konzultovat. Attila roste jako z vody a krasne lumpaci

Re: Pozdrav ze Saratic

Datum: 19.03.2019 | Vložil: Lada- Best Pei

Zdravím všechny do Šaratic :-)
děkuji za vzkaz a krásné fotky,Attila je nádherný.

Pozdrav z Ostrova u Macochy

Datum: 02.03.2019 | Vložil: Hanka Jančíková

Moc Vás všechny zdravíme do Boňova s Dexterem narozeným 24.12.18.Je to překrásné a moooc inteligentní štěňě.Za dva týdny u nás den co den sledujeme,jak je učenlivý a moudrý.Už umíme i "sednout".V mém životě je to již pátý šarpík,ale jediný z chovné stanice.Rozdíly jsou velice patrné.Klučíka který ve 2 měsících zkouší zvedat nožku jsem ještě nezažila.Děkujeme Vám že jste přinesli k nám domů tolik radosti.Musím ještě zmínit,že takový profesionální přístup ze strany paní Vavříčkové nás velice mile překvapil.Jste ochotná,milá a takových lidí je čím dál méně.Děkuji i ta možnost vše kdykoliv konzultovat.Až pojedeme na výlet,tak se rádi zastavíme i s naší psí rodinkou na výbornou kávu.Děkujeme!Zůstaňte jaká jste.Mnoho lásky a samé fajn lidi okolo celé Vaší rodince.Dexter posilá olíznutí :-)

Re: Pozdrav z Ostrova u Macochy

Datum: 03.03.2019 | Vložil: Lada- Best Pei

Krásny den vám všem doma,
moc děkuji za pozdrav a milá slova, velmi si jich vážím. Jakmile pojedete kolem dejte vědět, ráda vás všechny uvidím. Moc děkuji za krásné fotky, kterými mě pravidelně " zásobujete" :-)

Talos

Datum: 02.02.2018 | Vložil: Iry & John

Talos is an amazing little puppy! Intelligent, healthy and adorable :-). As his name suggests he really is Choco Best Pei.
There were shar peis in the family before, one was very healthy and one died shortly after he arrived. He was always sick and was the proof of bad breeding.
We took a risk by getting Talos and we are so glad we did! We went across Europe to meet him and his parents and also Lada and Valery and everything worked out great.
He has the perfect amount of energy, not too much, not too little. He learns quickly and is already on party tricks like take a bow, shake paw and play dead.
He loves traveling and was the star of people's days all over Europe.
We will definitely come back for another family member!
He talks a lot and gets angry easily and he snores like a village of old men. But he has brought us a lot of joy and happiness.
Sending Lada, Valery and Talos's parents Coca Cola and Kiss some Swedish hugs <3 :) :)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek