Kniha návštěv

Pozdrav ze Saratic

Datum: 18.03.2019 | Vložil: Marcela

Chtela jsem moc podekovat za uzasny pristup a tu moznost kdykoly a cokoly konzultovat. Attila roste jako z vody a krasne lumpaci

Re: Pozdrav ze Saratic

Datum: 19.03.2019 | Vložil: Lada- Best Pei

Zdravím všechny do Šaratic :-)
děkuji za vzkaz a krásné fotky,Attila je nádherný.

Pozdrav z Ostrova u Macochy

Datum: 02.03.2019 | Vložil: Hanka Jančíková

Moc Vás všechny zdravíme do Boňova s Dexterem narozeným 24.12.18.Je to překrásné a moooc inteligentní štěňě.Za dva týdny u nás den co den sledujeme,jak je učenlivý a moudrý.Už umíme i "sednout".V mém životě je to již pátý šarpík,ale jediný z chovné stanice.Rozdíly jsou velice patrné.Klučíka který ve 2 měsících zkouší zvedat nožku jsem ještě nezažila.Děkujeme Vám že jste přinesli k nám domů tolik radosti.Musím ještě zmínit,že takový profesionální přístup ze strany paní Vavříčkové nás velice mile překvapil.Jste ochotná,milá a takových lidí je čím dál méně.Děkuji i ta možnost vše kdykoliv konzultovat.Až pojedeme na výlet,tak se rádi zastavíme i s naší psí rodinkou na výbornou kávu.Děkujeme!Zůstaňte jaká jste.Mnoho lásky a samé fajn lidi okolo celé Vaší rodince.Dexter posilá olíznutí :-)

Re: Pozdrav z Ostrova u Macochy

Datum: 03.03.2019 | Vložil: Lada- Best Pei

Krásny den vám všem doma,
moc děkuji za pozdrav a milá slova, velmi si jich vážím. Jakmile pojedete kolem dejte vědět, ráda vás všechny uvidím. Moc děkuji za krásné fotky, kterými mě pravidelně " zásobujete" :-)

Talos

Datum: 02.02.2018 | Vložil: Iry & John

Talos is an amazing little puppy! Intelligent, healthy and adorable :-). As his name suggests he really is Choco Best Pei.
There were shar peis in the family before, one was very healthy and one died shortly after he arrived. He was always sick and was the proof of bad breeding.
We took a risk by getting Talos and we are so glad we did! We went across Europe to meet him and his parents and also Lada and Valery and everything worked out great.
He has the perfect amount of energy, not too much, not too little. He learns quickly and is already on party tricks like take a bow, shake paw and play dead.
He loves traveling and was the star of people's days all over Europe.
We will definitely come back for another family member!
He talks a lot and gets angry easily and he snores like a village of old men. But he has brought us a lot of joy and happiness.
Sending Lada, Valery and Talos's parents Coca Cola and Kiss some Swedish hugs <3 :) :)

Re: Talos

Datum: 04.02.2018 | Vložil: Lada- Best Pei

Hello,
beautiful words, I am very happy and happy with you. I'm looking forward to seeing you soon.

Oliver Choco Best Pei 6.6.2016

Datum: 26.01.2018 | Vložil: Monika K.

Dobrý deň,
aj touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať za nášho krpca. No, ono to už vlastne ani nie je krpec, ale rozkošný malý obrík :-) S našim Oskarom, ako ho doma voláme, sme si domov priniesli aj skvelého parťáka na gaučing, ale aj na poriadnu turistiku. Zbožňujem jeho výraz keď prídem domov, keď ho "násilne" upusinkujem :-), ale aj prekvapene keď skúma nové veci. Napriek klamlivým fámam o šarpejoch máme doma samostatného a zdravého týpka do koča i do voza. Ešte raz moc ďakujeme za prístup, vrúcne prijatie, ochotné vysvetľovanie a prajeme veľa veľa úspechov.

Re: Oliver Choco Best Pei 6.6.2016

Datum: 28.01.2018 | Vložil: Lada- Best Pei

Dobrý den Moniko a celá rodinko,
děkuji za vzkaz a krásné fotky Oskara, které mi posíláte, je vidět, že ho milujete a on vás :-) až nastane čas, těším se opět naviděnou.

Odie lilac dream (6.6.2016)

Datum: 06.01.2018 | Vložil: Markéta Musilová

Dobrý den.
Ráda bych poděkovala za naši úžasnou zmuchlanou slečnu.
Moje první Shar-peika Mady byla bez průkazu původu. S velkou pravděpodobností pocházela z množírny, jelikož předání proběhlo na parkovišti, s informací ze fenku dostali "chovatelé" již březí a veterinář ji po porodu štěňat neprobudil. Byla to sice láska na první pohled a nikdy bych ji nedala, ale takový začátek psího života ji i přes moji veškerou snahu poznamenal. Bála se cizích lidí, kvůli agresivnímu chování neměla žádného psího kamaráda. Několikrát jsem ji léčila z kožních problémů spojených i s alergií na složku v granulich. V 7 letech umřela na torzi žaludku.
Shar-pei mě ale natolik učaroval, že jsem jiné plemeno nechtěla. Tentokrát jsem si byla jistá, že chci štěně z chovatelske stanice a začal výběr. Na naši paní plyšákovou jsem čekala třičtvrtě roku a vyplatilo se.
Ještě než se narodila Odie, byla jsem se na všechny plyšáky podívat a byla nadšená jaka zlatíčka máte. Pejsci mají naprosto úžasnou péči. A nejen pejsci, i my majitelé nejsme ochuzeni o profesionální přístup Vaší CHS. Kdykoliv jsem totiž potřebovala poradit, byla jste tu vy.
Odie je pěkný čertík, ale pes vítací a nadšená z každého psa, kterého potkáme. Zdravá, krásná a přátelská. Tuhle psí holčičku mám za odměnu.
Markéta M.

Re: Odie lilac dream (6.6.2016)

Datum: 08.01.2018 | Vložil: Lada- Best Pei

Markétko , moc děkuji za krásné psaní. Odie je krásná, společenská,milující děti, lidi. Těším se,až se opět někde potkáme.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek