Kniha návštěv

Oliver Choco Best Pei 6.6.2016

Datum: 26.01.2018 | Vložil: Monika K.

Dobrý deň,
aj touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať za nášho krpca. No, ono to už vlastne ani nie je krpec, ale rozkošný malý obrík :-) S našim Oskarom, ako ho doma voláme, sme si domov priniesli aj skvelého parťáka na gaučing, ale aj na poriadnu turistiku. Zbožňujem jeho výraz keď prídem domov, keď ho "násilne" upusinkujem :-), ale aj prekvapene keď skúma nové veci. Napriek klamlivým fámam o šarpejoch máme doma samostatného a zdravého týpka do koča i do voza. Ešte raz moc ďakujeme za prístup, vrúcne prijatie, ochotné vysvetľovanie a prajeme veľa veľa úspechov.

Re: Oliver Choco Best Pei 6.6.2016

Datum: 28.01.2018 | Vložil: Lada- Best Pei

Dobrý den Moniko a celá rodinko,
děkuji za vzkaz a krásné fotky Oskara, které mi posíláte, je vidět, že ho milujete a on vás :-) až nastane čas, těším se opět naviděnou.

Odie lilac dream (6.6.2016)

Datum: 06.01.2018 | Vložil: Markéta Musilová

Dobrý den.
Ráda bych poděkovala za naši úžasnou zmuchlanou slečnu.
Moje první Shar-peika Mady byla bez průkazu původu. S velkou pravděpodobností pocházela z množírny, jelikož předání proběhlo na parkovišti, s informací ze fenku dostali "chovatelé" již březí a veterinář ji po porodu štěňat neprobudil. Byla to sice láska na první pohled a nikdy bych ji nedala, ale takový začátek psího života ji i přes moji veškerou snahu poznamenal. Bála se cizích lidí, kvůli agresivnímu chování neměla žádného psího kamaráda. Několikrát jsem ji léčila z kožních problémů spojených i s alergií na složku v granulich. V 7 letech umřela na torzi žaludku.
Shar-pei mě ale natolik učaroval, že jsem jiné plemeno nechtěla. Tentokrát jsem si byla jistá, že chci štěně z chovatelske stanice a začal výběr. Na naši paní plyšákovou jsem čekala třičtvrtě roku a vyplatilo se.
Ještě než se narodila Odie, byla jsem se na všechny plyšáky podívat a byla nadšená jaka zlatíčka máte. Pejsci mají naprosto úžasnou péči. A nejen pejsci, i my majitelé nejsme ochuzeni o profesionální přístup Vaší CHS. Kdykoliv jsem totiž potřebovala poradit, byla jste tu vy.
Odie je pěkný čertík, ale pes vítací a nadšená z každého psa, kterého potkáme. Zdravá, krásná a přátelská. Tuhle psí holčičku mám za odměnu.
Markéta M.

Re: Odie lilac dream (6.6.2016)

Datum: 08.01.2018 | Vložil: Lada- Best Pei

Markétko , moc děkuji za krásné psaní. Odie je krásná, společenská,milující děti, lidi. Těším se,až se opět někde potkáme.

Nessie Gold Best pei

Datum: 06.01.2018 | Vložil: Zora Vazačová

Ještě bych ráda napsala, že naše zlatíčko je nejen skvělá parťačka, jak říkám "chlupatá dcera", ale je taky krásna a zcela zdravá. Veterináře potřebujeme pouze na očkování.

Re: Nessie Gold Best pei

Datum: 08.01.2018 | Vložil: Lada- Best Pei

Paní Zorko, moc děkuji za pochvalu, jsem ráda, že vám všem doma Nessie dělá radost a ikdyž jste ode mě hodně daleko věřím, že se opět setkáme. Také moc díky za krásné fotky.

Nessie Gold Best pei

Datum: 06.01.2018 | Vložil: Zora Vazačová

Zdravíme všechny návštěvníky těchto stránek a zejména paní Vavříčkovou a všechny šarpíky v Boňově. Zdravím nejen já, ale zejména moje psí slečna Nessie. Ráda se válí na gauči, ráda s námi chodí na výlety, má ráda lidi, se psy je nekonfliktní. dokonce i vodu má ráda. Je typický šarpej milující svou rodinu. S láskou nás bláznivě vítá po příchodu, ale je opatrná k seniorům a dětičkám. Rok a půl nám dělá radost a jsem ráda, že jsme dlouho vybírali. Navštívili jsme několik chovných stanic, ale jsme rádi, že jsme si pro naši Ness jeli přes celou republiku.

Matévosov

Datum: 02.11.2017 | Vložil: Arsen

Take chci moc vas podekovat za našeho Irvinka , je krasavec fešak na Praze 10. Velmi dekujeme Arsen , Lia , Lenka , Svetla.

Re: Matévosov

Datum: 09.11.2017 | Vložil: Lada- Best Pei

Moc díky za pochvalu. Vám děkuji za vzornou péči o Irwinka a také za krásné fotky, které mi posíláte.
Posílám pozdravy

Winston

Datum: 01.09.2017 | Vložil: Marie & Toon Van Ingelghem

Thank you Lada for such a beautiful and healthy puppy!

We are from Belgium/USA and were looking for a healthy Shar Pei puppy in Europe. I have family in CZ and they met Lada and her beautiful Shar Pei at a Dog show. I then went to visit CZ and met Lada and her family. They are absolutely wonderful - answered all of our questions - super professional and just take pride in being a breeder of healthy and beautiful Shar Pei.

Our little Winston is 4 months now - super healthy - great coat and clear eyes. Very sociable- great personality!

We would definitely recommend Lada if you are looking for a little Champion Peiby!

Thanks again! Xx

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek