Kniha návštěv

Nessie Gold Best pei

Datum: 06.01.2018 | Vložil: Zora Vazačová

Ještě bych ráda napsala, že naše zlatíčko je nejen skvělá parťačka, jak říkám "chlupatá dcera", ale je taky krásna a zcela zdravá. Veterináře potřebujeme pouze na očkování.

Re: Nessie Gold Best pei

Datum: 08.01.2018 | Vložil: Lada- Best Pei

Paní Zorko, moc děkuji za pochvalu, jsem ráda, že vám všem doma Nessie dělá radost a ikdyž jste ode mě hodně daleko věřím, že se opět setkáme. Také moc díky za krásné fotky.

Nessie Gold Best pei

Datum: 06.01.2018 | Vložil: Zora Vazačová

Zdravíme všechny návštěvníky těchto stránek a zejména paní Vavříčkovou a všechny šarpíky v Boňově. Zdravím nejen já, ale zejména moje psí slečna Nessie. Ráda se válí na gauči, ráda s námi chodí na výlety, má ráda lidi, se psy je nekonfliktní. dokonce i vodu má ráda. Je typický šarpej milující svou rodinu. S láskou nás bláznivě vítá po příchodu, ale je opatrná k seniorům a dětičkám. Rok a půl nám dělá radost a jsem ráda, že jsme dlouho vybírali. Navštívili jsme několik chovných stanic, ale jsme rádi, že jsme si pro naši Ness jeli přes celou republiku.

Matévosov

Datum: 02.11.2017 | Vložil: Arsen

Take chci moc vas podekovat za našeho Irvinka , je krasavec fešak na Praze 10. Velmi dekujeme Arsen , Lia , Lenka , Svetla.

Re: Matévosov

Datum: 09.11.2017 | Vložil: Lada- Best Pei

Moc díky za pochvalu. Vám děkuji za vzornou péči o Irwinka a také za krásné fotky, které mi posíláte.
Posílám pozdravy

Winston

Datum: 01.09.2017 | Vložil: Marie & Toon Van Ingelghem

Thank you Lada for such a beautiful and healthy puppy!

We are from Belgium/USA and were looking for a healthy Shar Pei puppy in Europe. I have family in CZ and they met Lada and her beautiful Shar Pei at a Dog show. I then went to visit CZ and met Lada and her family. They are absolutely wonderful - answered all of our questions - super professional and just take pride in being a breeder of healthy and beautiful Shar Pei.

Our little Winston is 4 months now - super healthy - great coat and clear eyes. Very sociable- great personality!

We would definitely recommend Lada if you are looking for a little Champion Peiby!

Thanks again! Xx

Re: Winston

Datum: 02.09.2017 | Vložil: Lada- Best Pei

Hello,
thank you very much for the beautiful words.
It was also a pleasure to meet you and I am very happy that Winston has a wonderful and loving family.
I look forward to meeting you again.

návštěva 6.8.2017

Datum: 21.08.2017 | Vložil: Jarmila Řezníčková

Dobrý den paní Lado, chtěla bych Vám moc poděkovat za laskavé přijetí a ochotu nám ukázat své mazlíčky. Je na nich vidět skvělá péče a už se těším, až pro mě budete mít tu skvělou zprávu, že i já si mohu, až nastane čas, přijet pro šarpejí slečnu. Pejskům narozeným 8.8. přeji ty nejlepší páníčky (spíše parťáky). Ještě jednou děkuji za krásné odpoledne.

Re: návštěva 6.8.2017

Datum: 23.08.2017 | Vložil: Lada

Dobrý den i Vám,
moc děkuji za příjemnou návštěvu a hned jak se ta Vaše slečna narodí, tak se ozvu. Mějte zatím krásné dny.

Gordon

Datum: 20.02.2017 | Vložil: Zuzana

Dobrý den,
ráda bych vyzdvihla ochotu pani chovatelky, když nás toto plemeno zaujalo a potřebovali jsme informace. Při návštěvě aniž by věděla ,že si u ní později štěně zakoupíme, nám ochotně ukázala své mazlíky a dlouze se nám věnovala a zodpověděla vše co nás zajímalo. Toto bohužel není běžné jak jsme zjistili a mnoho chovatelů nemělo zájem o takovou návštěvu. Už máme dvouletého fešáka z této stanice a jsme nadšeni a kdyby to šlo,zamluvím si ještě jednoho....ale určitě se vrátíme...přeji mnoho uspěchů a zdaru
P.S. všichni se v našem okolí diví že nemáme kožní problémy a nemáme takové faldíky....jen se pousměji

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek