Odie lilac dream (6.6.2016)

Datum: 06.01.2018 | Vložil: Markéta Musilová

Dobrý den.
Ráda bych poděkovala za naši úžasnou zmuchlanou slečnu.
Moje první Shar-peika Mady byla bez průkazu původu. S velkou pravděpodobností pocházela z množírny, jelikož předání proběhlo na parkovišti, s informací ze fenku dostali "chovatelé" již březí a veterinář ji po porodu štěňat neprobudil. Byla to sice láska na první pohled a nikdy bych ji nedala, ale takový začátek psího života ji i přes moji veškerou snahu poznamenal. Bála se cizích lidí, kvůli agresivnímu chování neměla žádného psího kamaráda. Několikrát jsem ji léčila z kožních problémů spojených i s alergií na složku v granulich. V 7 letech umřela na torzi žaludku.
Shar-pei mě ale natolik učaroval, že jsem jiné plemeno nechtěla. Tentokrát jsem si byla jistá, že chci štěně z chovatelske stanice a začal výběr. Na naši paní plyšákovou jsem čekala třičtvrtě roku a vyplatilo se.
Ještě než se narodila Odie, byla jsem se na všechny plyšáky podívat a byla nadšená jaka zlatíčka máte. Pejsci mají naprosto úžasnou péči. A nejen pejsci, i my majitelé nejsme ochuzeni o profesionální přístup Vaší CHS. Kdykoliv jsem totiž potřebovala poradit, byla jste tu vy.
Odie je pěkný čertík, ale pes vítací a nadšená z každého psa, kterého potkáme. Zdravá, krásná a přátelská. Tuhle psí holčičku mám za odměnu.
Markéta M.

Přidat nový příspěvek